Нехай я буду цієї першої опорою …
Якщо десь людина потребує допомоги,
то нехай скрізь і завжди вона зможе відчути підтримку Ал-Анона і Алатін.
І нехай я буду їй цієї першої опорою …

Дорогі друзі, члени Ал-Анон в Україні!

В рамках підготовки до Сьомої Всеукраїнської Конференції з обслуговування сімейних груп Ал-Анон в Україні, яка відбудеться 15-16 червня 2019 року, під гаслом “Нехай почнеться від мене” (рішення за підсумками Шостої Всеукраїнської Конференції з обслуговування сімейних груп Ал-Анон в Україні, що відбулася в м. Стрий 23-24 червня 2018 р.)

КОМІТЕТ З ПРИЗНАЧЕНЬ (НОМІНАЦІЙНИЙ) ОГОЛОШУЄ ПРО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА ПОСАДИ В НАЦІОНАЛЬНИХ СЛУЖБАХ, ЗОКРЕМА В РАДУ ПОВІРНИКІВ І ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ СІМЕЙНИХ ГРУП АЛ-АНОН В УКРАЇНІ.

Комітет звертає увагу на те, щоб кандидати на службу мали відповідну кваліфікацію, знання і здібності.

Які вакансії є? Список вакансій (додатково розміщений на веб-сайті спільноти al-anon.org.ua) 1. Заступник голови Ради Повірників) 2. Член Ради Повірників (Секретар) 3. Член Ради Повірників (Скарбник) 4. Волонтер Всеукраїнського Центру Обслуговування Ал-Анон в Україні.

Можливо у Вас з’явилися питання. Нижче наведені відповіді на деякі з них: Я хочу стати членом Ради Повірників, але до кінця не розумію чим вона займається і які функції на неї покладені?

Рада Повірників – це затверджені Конференцією члени Ал-Анон, які несуть основну відповідальність за обслуговування нашого співтовариства і за відносини Ал-Анон з широкою громадськістю на національному рівні.

Рада Повірників відповідає за діяльність Всеукраїнського Центру Обслуговування Ал- Анон в Україні, зокрема:

  1. Ініціює і визначає політику Центру обслуговування; 2. Між Конференціями здійснює контроль за виконанням завдань, покладених на Центр обслуговування і приймає відповідні заходи у разі їх неналежного виконання; 3. Збирає Правління Центру обслуговування; 4. Контролює (через Ревізійну Комісію) власність і фінанси Співдружності Ал-Анон. Рада повірників має право: 1. Складати довгострокові плани; 2. Вживати заходів для ефективної реалізації завдань нашого співтовариства; 3. Затверджувати остаточний варіант програми Конференції національної Служби; 4. Здійснювати контроль за роботою комітетів, затверджувати їх склад; 5. Реорганізовувати комітети; 6. Створювати спеціальні комітети. Повірник не повинен нести службу в регіоні або бути представником групи під час здійснення своєї служби в Раді Повірників та передає ці свої повноваження новообраній особі.

Який термін служби в Раді Повірників? Члени Ради Повірників обираються на три роки, з можливістю бути обраними на наступний термін (максимальний загальний термін служби до 6 років). Службу члена Ради Повірників можна виконувати тільки один раз.

Я хочу стати волонтером Всеукраїнського Центру Обслуговування Ал-Анон в Україні, але до кінця не розумію чим він займається і які функції на нього покладені?

Співдружність Ал-Анон в Україні сама по собі не може мати статусу юридичної особи, тому відповідно до чинного в Україні законодавства, вона не може займатися видавничою або будь-якою іншою господарською діяльністю (укладати договори, набувати права і т.п.). Однак, відповідно до наших традицій для здійснення необхідних нам юридичних і фінансових операцій відповідно до Українського законодавства, Співдружність Ал-Анон заснувала неприбуткову громадську організацію «Центр обслуговування Сімейних груп Ал-Анон /Алатін в Україні».

Центр обслуговування не надає матеріальну допомогу будь-кому, крім співдружності Ал-Анон і не займається сторонніми для нашого співтовариства питаннями ні в якій формі. Центр обслуговування підтримується волонтерською роботою її членів. Однак він також може наймати оплачуваних співробітників і залучати волонтерів.

Діяльність Центру обслуговування повністю прозора для будь-якого члена нашої співдружності.

Центр обслуговування є адміністративним і інформаційним інструментом співдружності Ал-Анон в Україні.

Як подати заявку? Претенденти на службу направляють свої самопрезентації Голові Ради Повірників до 15 квітня на електронну адресу ukralanon@gmail.com (в темі листа вказати «Заявка на посаду»). Особи, номіновані для служби повинні бути повідомлені Головою Ради Повірників про номінацію. Вони прибувають на Конференцію за рахунок співдружності. У регіонах пошуком людей схильних до служби займаються делегати регіону.

Важливо пам’ятати принцип Четвертий – Участь є ключем до гармонії: «Право на участь надихає нас, тих, хто служить Ал-Анон, вжити необхідні правила, які вимагають наші різні завдання. Це гарантує нам, що ми дійсно є «наділеними довірою виконавцями», що наведені в другій традиції Ал-Анон, а також, що єдина мета співдружності Сімейні групи Ал-Анон полягає в тому, щоб надавати допомогу тим, хто постраждав або продовжує страждати внаслідок того, що їх близька людина зловживає алкоголем. Для реалізації цієї мети створена структура служб співдружності.

Наші довірені слуги виконують свою роботу добровільно. В Ал-Анон немає обов’язків або наказів, в той час як досвід, що виходить із принципів обслуговування, дозволяє співдружності контролювати роботу цих служб.

Чекаємо Ваших заявок у вільній формі самопрезентації до 15 квітня 2019 року на електронну адресу ukralanon@gmail.com (в темі листа вказати «Заявка на посаду»).

З любов’ю в служінні, КОМІТЕТ З ПРИЗНАЧЕНЬ (НОМІНАЦІЙНИЙ)

Pin It on Pinterest

Share This