Література

З часу свого заснування в 1951 році, Сімейні групи Ал-Анон видали понад 100 книг і брошур. Вони відображають нашу основну мету: допомагати сім’ям і друзям одужувати від наслідків зловживання спиртним близькими людьми.

Література, схвалена Конференцією Ал-Анон, являє собою єдиний друкований інструмент програми Ал-Анон. Він ефективний нарівні з іншими інструментами (відвідування зборів, робота по кроках зі спонсором, спілкування з членами групи).

Вся література захищена авторськими правами. Тому переклад, друк і розповсюдження літератури в будь-якому вигляді без письмового дозволу WSO на території України є незаконними.

Для забезпечення груп роздатковим матеріалом запрошуємо бажаючих членів Ал-Анон для служіння в літературному комітеті (він займається перекладом літератури, схваленої Конференцією Ал-Анон, з англійської мови).

Бажаючі отримати (безкоштовно) макети роздаткових матеріалів (стенди, плакати, флаєри, листівки, візитки) можуть отримати їх електронний варіант, написавши на пошту infocom@al-anon.org.ua або скачати їх в розділі «Для членів Ал-Анон» (щоб увійти на сайт, як член групи Ал-Анон, введіть пароль).

vestnik 1

Просмотреть и скачать

Замовити літературу

Ви можете замовити літературу Ал-Анону, написавши листа на адресу litcom@al-anon.org.ua

обо зараз заповнити цю форму

Pin It on Pinterest

Share This