Хто такі члени Ал-Анон?

Члени Ал-Анон – це люди, які, як і ви, турбуються про когось з проблемою алкоголю.

Життя поруч з людиною, яка активно вживає алкоголь, накладає свій відбиток на усіх – дружину, чоловіка, дітей, батьків, колег, друзів… Той хто п’є може до останнього заперечувати, що у нього є проблеми з випивкою, навіть коли це стає очевидним для оточуючих.

Незалежно від його бажання і готовності кинути пити, члени сім’ї та друзі можуть знайти допомогу для самих себе. Нас об’єднала спільна проблема, від якої страждають і гинуть тисячі людей. І назва цієї біди – алкоголізм, при якому людина деградує фізично, психічно, соціально.

Але ще сильніше нас об’єднало спільне рішення, знайдене в співтоваристві Ал-Анон. Це Сімейні групи для родичів і друзів людей, які зловживають спиртним.

Будучи непрофесійною і некомерційною спільнотою взаємодопомоги, ми переконалися на власному досвіді – одужання всієї родини може початися з нас самих.

Ми запрошуємо познайомитися з основами програми, нашим особистим досвідом і відвідати збори групи у Вашому місті.

Вихід є з будь-якої ситуації! А разом ми зможемо знайти його швидше!

Знайти збори

 

Зустрічі Ал-Анон проходять по всій Україні  
Знайдіть найближчі до вас збори  

Форум з нагоди 30-ліття руху АА в Україні

Дорогі друзі! Запрошуємо Вас відвідати групи Ал-Анон, які відбудуться в суботу – 06 липня (15:30 – 16:45) та в неділю – 07 липня (11:30 – 12:45) 2019 р. в м. Івано-Франківську в рамках СВЯТКОВОГО ФОРУМУ З НАГОДИ 30-ЛІТТЯ РУХУ АНОНІМНИХ АЛКОГОЛІКІВ В УКРАЇНІ. Більш...

читати більше

Сьома Всеукраїнська Конференція національної служби Сімейних груп Ал-Анон в Україні

Дорогі друзі, учасники груп Ал-Анон в Україні! Як уже повідомлялося: Сьома Всеукраїнська Конференція національної служби Сімейних груп Ал-Анон в Україні відбудеться в м. Київ 15-16 червня 2019 року. Девіз нашої Конференції: «Нехай почнеться від мене» ПОРЯДОК ДЕННИЙ...

читати більше

Pin It on Pinterest

Share This