Архив за месяц: Сентябрь 2017

ДІЛИМОСЬ ДОСВІДОМ

 

Дорогі друзі!

Раді поділитися з вами досвідом розміщення безкоштовної інформації на метро-лайтах та сіті-лайтах про Ал-Анон в метро та на вулицях м. Києва за допомогою комунального підприємства «Київреклама». Це вдалося завдяки зверненню Організації «Всеукраїнський центр обслуговування сімейних груп Ал-Анон/Алатін в Україні» в Київську міську адміністрацію, яка забезпечує підтримку всіх груп по Україні і служить офіційним представником Ал-Анона в органах державної влади, лікувальних закладах та інших установах. Ми, як громадська організація, маємо право на розміщення безкоштовної соціальної реклами за рахунок комунальних кошт.

Звертайтеся до нас. Ми з радістю поділимося своїм досвідом.

Голова Робочих зборів представників сімейних груп Ал-Анон м. Києва Світлана.

Тел. 095-848-73-27

реклама в киеве

 

Реклама в місті

реклама в метро

Реклама в метро

Семінар «Донесення послання АА», м. Чернігів, 30 вересня 2017 р.

 Дорогі друзі, брати та сестри!
Рада Київського регіону АА та Українська Рада Обслуговування АА запрошують вас прийняти участь і поділитися своїм досвідом на семінарі «Донесення послання АА», який відбудеться у суботу, 30 вересня 2017 року, з 10:00 до 17:00, за адресою: м. Чернігів, вул. Воровського, 24-А.

Більш детальна інформація на сайті:   www.aa.org.ua

Форум приурочений 19-ї річниці створення групи АА «Ступені» у м. Біла Церква, 14 жовтня 2017 р.

Дорогі друзі! Щиро запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у форумі, приуроченому до 19-ї річниці створення групи АА «Ступені» у м. Біла Церква, вул. Василя Стуса (колишня Славіна), 41.

Форум відбудеться у суботу, 14 жовтня 2017 року.

Форум з нагоди 11-ї річниці утворення співтовариства АА у м. Рівне, 7-8 жовтня 2017 р.

Дорогі брати та сестри, Анонімні Алкоголіки міста Рівне запрошують вас 7-8 жовтня 2017 р. на святковий форум з нагоди 11-річниці утворення товариства у нашому місті. 
Місце проведення — «Рівненський обласний інститут після дипломної освіти»
по вул. Вячеслава Чорновола 74.